• 28th november 2015 - By admin-elly

    Wat gaat de tijd toch snel. Zo kijken we uit naar het Zwarte Pietenfeest en nu is deze al voorbij. Onder grote belangstelling van familie konden de jeugdleden zich uitleven op de turntoestellen en met leuke spelletjes. ……. en daar kwamen ineens 2 zwarte pieten de zaal binnen. Afgewisseld door spelletjes spelen, snoepen en dansen is de tijd omgevlogen en de kinderen waren wel erg nieuwsgierig wat zij zouden krijgen van Sinterklaas. Maar waar waren de pakjes, de pieten waren zonder grote zakken binnen gekomen. Met z’n allen werd uitvoerig en luidruchtig gezocht naar de cadeautjes. Sinterklaas had leuke pakjes met de pieten meegegeven. Gelukkig, iedereen tevreden. Dank je wel Sinterklaas en heeeeeel veel
    dank aan DRUKKE PIET en GRAPJESPIET. Tot volgend jaar.
    Pietenfeest 2015 (78).JPG

  • Comments are closed.